Jdi na obsah Jdi na menu
 


 7.ročník  Výsledky smajlík         

MČR v Dogtrekking/Marathonu a MČR v Horském marathonu 2010

Pustevny/Po hřebenech BESKYD  42,195 km

 

                                           Obrazek

Obrazek

 

5.4.3.2.1-GO!!

 

 

 

 1.5.2010  MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

 

 

 

  v Dogtrekking/Marathonu a Horském marathonu Pustevny 42,195 kmVíce smajlíků ke stažení 

Start: 10,01 hod. (náhorní planina Pustevny 1024 m.n.m.) Začátek hřebene na Radhošť.Parkoviště chaty Šumná. 

Článek a reportáž ze sobotního závodu se připravují...

 

3. závod  seriálu   EuroCup 2010   

4.závod seriálu Tour de Beskydy 2010  

1.  Jánošík Rudolf  71  DRC Vlašim (Dog Runnig Club)  3.12,30 hod. 
  DTM-1                 s.č. 8 1.  Vymarský ohař Ginny  229 b. 
2.  Burian Jan      71  Spartak Sedlec  3.24,40 
  DTM-1                       5 2.  Pointr Pluto  217 
3.  Kněžík Roman  72  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  3.29,25 
  DTM-1                     20 3.  Německý krátkosrstý ohař Cord  214 
4.  Kaše Jaroslav  53  Agricomp Brno  3.37,29 
  C                              15 1.    205 
5.  Luberda Petr  65  DVtech.cz České Budějovice  4.03,41 
  B                                6 1.    178 
6.  Flatanovský Zdeněk  61  Budišov nad Budišovkou  4.10,19 
  B                              23 2.    172 
7.  Dolejš Jan  49  TJ Sokol Unhošť  4.22,59 
  D                               7 1.    159 
8.  Novotný Marek  77  PČR OŘ Nový-Jíčín  4.24,54 
  A                              22 1.    157 
9.  Kašová Hana  54  Barnex sport Brno  4.28,17 
  F                              13 1.    154
10.  Slováček Jaroslav  54  Hrušovany u Brna  4.39,20 
  C                               2 2.    143 
11.  Smolík Antonín  63  Sokol Přísnotice  4.48,49 
  B                               3 3.    133 
12.  Ševčík Jaroslav  66  Stará Ves nad Ondřejnicí  5.10,01 
  DTM-2                    16 1.  Německý ovčák Apollo  112 
13.  Smolík Jan  91  Sokol Přísnotice           2.11,15 
  A                               4 2.  Trasa 25 km     1 s.
14.  Hrubý Vojtěch  74  Bystřička  2.23,40 
  A                             14 3.  Trasa 25 km     1 s.
15.-16. Luštinský Hubert  67  Frýdek-Místek  3.27,40 
  DTM-2                    21 2.  Jack Russel terier Kvido     Trasa 25 km      1 s.
15.-16.  Strakoš Roman  81  Hukvaldy  3.27,40 
  DTM-1                    11 4.  Německý ovčák Aga     Trasa 25 km     1 s.
17.-18.  Profousová Lucie  83  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   4.12,20 
  DTW-1                    10 1.  Zlatý retrívr Richie     Trasa 25 km     1 s.
17.-18.  Profous Petr  58  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava   4.12,20 
  DTM-3                       9 1.  Středoevropský turistický pes Tim 25 km      1 s.
19.  Vidlička Ondřej  88  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava      40,22 min.
  DTM-1                     18 5.  Evropský saňový pes Konie     Trasa 8 km     1 s.
20.  Žabková Monika  92  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava      44,40
  DTW-1                    19 2.  Kříženec No+Rtw Ange     Trasa 8 km     1 s.
21.  Hufová Daniela  90  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava      51,15
  DTW-1                    17 3.  Kříženec NO+Bernský salašnický pes Bárný      Trasa 8 km     1 s.
22.  Turek Lukáš  86  ZKO Opava  1.00,30 hod. 
  DTM-1                     12 6.  Labradorský retrívr Bugs  Trasa 8 km     1 s.

 

Trasa 25 km:     První modrý okruh na Radhošť a zpět 8 km + druhý červený okruh na Martiňák-Bukovinu-Čertuv-Mlýn-Sedlo Kněhyni-Sedlo pod Tanečnici-Pustevny 17 km.Celá trasa až do 25 km souběžně s tratí celého maratonu.

1.  Smolík Jan              91  Sokol Přísnotice   2.11,15 hod.
  A                                  4 1.     
2.  Hrubý Vojtěch  74  Bystřička   2.23,40 
  A                                  14 2.     
3.-4.  Luštinský Hubert     67  Frýdek-Místek   3.27,40 
  DTM-2                         21 1.  Jack Russel terier Kvido    
3.-4.  Strakoš Roman  81  Hukvaldy   3.27,40 
  DTM-1                         11 1.  Německý ovčák Aga   
5.-6.  Profousová Lucie    Baláž EXTREME-TEAM Ostrava    4.12,20 
  DTW-1                        10 1.  Zlatý retrívr Richie   
5.-6.  Profous Petr  58  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava    4.12,20 
  DTM-3                           9 1.  Středoevropský turistický pes Tim   

 

Trasa 8 km:   První modrý okruh na Radhošť a zpět 8 km.Celá trasa až do 8 km souběžně s tratí 25 km a celého maratonu.

1.  Vidlička Ondřej  88  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava       40,22 min.
  DTM-1                18 1.  Evropský saňový pes Konie   
2.  Žabková Monika  92  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava       44,40 
  DTW-1                19 1.  Kříženec No+Rtw Ange   
3.  Hufová Daniela  90  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava       51,15 
  DTW-1                17 2.  Kříženec NO+Bernský salašnický pes Bárný    
4.  Turek Lukáš  86  ZKO Opava   1.00,30 hod. 
  DTM-1                 12 2.  Labradorský retrívr Bugs   

Mezičasy všech na 8,25,34 km.......Postupně bude doplňováno... 

P.  Jméno   8 km  25 km  34 km  42,2 km
    č.kola 8 km č.kola 17 km  č.kola 9 km  č.kola 8 km 
1.  Jánošík Rudolf    35,20  1.46,30  2.30,00  3.12,30 
      35,20 1.11,10    43,30    42,30
2.  Burian Jan    35,20  1.53,10 2.41,00 3.24,40 
      35,20 1.17,50    47,50    43,40
3.  Kněžík Roman    36,20 1.53,30 2.41,45 3.29,25 
      36,20 1.17,10     48,15    47,40
4.  Kaše Jaroslav     38,40 2.01,00 2.51,15 3.37,29 
      38,40 1.22,20     50,15     46,14
5.  Luberda Petr     44,55     4.03,41  
      44,55      
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář