Jdi na obsah Jdi na menu
 


 www.zerodc.cz

 

Obrazek

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  

Výsledková listina: 

 

 2.5.2009 Mezinárodní MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY
  v Dogtrekking/Marathonu Pustevny 42,195 kmVíce smajlíků ke stažení 

Start: 10,09 hod. (náhorní planina Pustevny 1024 m.n.m.) Začátek hřebene na Radhošť.Parkoviště chaty Šumná. 

Byl to v úvodu pěknej balík a psi byli hodně natěšení.Takovéto atraktivní závody v Dogtrekkingu a společně v Horském běhu nenejdete nikde jinde u nás v celé republice než jedině při závodech Tour de BESKYDY 2009   www.tourdebeskydy.estranky.cz

Závod proběhl za ideálního maratonského i dogtrekkingového počasí.Teplota na startu 10-12°C a v průběhu celého závodu se pohybovala v rozmezí 12°-20°C.Po celý závod foukal studený místy až středně silný vítr,který alespoň ochlazoval postupně se zvýšující teplotu při běhu a treku na otevřených úsecích na slunci.Polojasno,jasno-krásně.Povrch suchý jen v některých částech tratě a hlavně okolo Čertového Mlýna nepravidelné 50-100m úseky sněhové pole převážně od 19 km do 21,5 km.Jinak celkově trasa velmi rychlá a povrch skoro ideální.Nikdo nebyl vážně zraněn (jen Vidlička Ondřej nedokončil pro zvrtnutý kotník) a několik závodniků dokončilo závod jen na domluvených metách 8,25 km a 34 km.Závodu přihlíželo na 700-1000 diváků převážně samotných turistů a to jen v atraktivní partii tratě na hřebenu Radhoště do 8 km a  pak v závěru na 34-42,2km.V ostatních částech tratě nebylo skoro ani ,,živáčka".

Letošní opět vydařený již 6.ročník Dogtrekking/Marathonu na Pustevnách ukázal jasně že je rostoucí zájem příznivců tohoto sportu o podobné typy tratí a jejich pro všechny přijatelné délky okolo 40 km.Dogtrekking na 40 km vzdálenostech a atraktivních tratích je opravdu sportem pro všechny.Ať to jsou běžci nebo naopak  normální turisté ,všichni si dosytosti užijí nějaké to dobrodružství na horách.

3.závod seriálu Tour de Beskydy 2009  

1.-2.  Baláž Roman  65  Baláž EXTREME-TEAM Ostrava  3.14,19 hod. 

 

DTM-2                s.č.1 1.  Siberian Husky Markíza   228 b. 
1.-2.  Jánošík Rudolf  71  DRC Vlašim (Dog Running Club)  3.14,19 
  DTM-1                   13 1.  Výmarský ohař Ginny  228 
3.  Ošťádal Vratislav  67  Sokol Frýdek-Místek  3.39,17 
  B                             2 1.     203 
4.-5.  Flatanovský Zdeněk  61  Budišov nad Budišovkou  3.51,35 
  B                             3 2-3.     190 
4.-5.  Luberda Petr  65  DVtech.cz České Budějovice    3.51,35 
  B                             6 2.-3.     190 
6.  Kněžík Roman  72  Baláž EXTREME TEAM Ostrava  3.51,38 
  DTM-1                     4 2. 

Německý krátkosrstý ohař  Cord 

 190 
7.  Šrámková Štefánia  68  Velká Bystřice     3.52,37 
  DTW-2                   10 1.  Beauceron Dagon   189 
8.  Smejkal Pavel  57  Musher klub Pohoda   3.58,05 
  DTM-3                   12 1.  Siberian Husky Sitka   184 
9.  Slaměníková Markéta  81  Musher klub Pohoda   3.58,33 
  DTW-1                     9 1.  Border kolie Brituška   183 
10.  Barbořák Bohuš  59  TJ LIGA 100 Olomouc  4.06,23 
  DTM-3                   18 2.  Kříženec Kety   176 
11.  Blažek Petr  63  Pelhřimov  4.16,30 
  B                           19 4.     165 
12.  Pudil Václav 66 Pacov  4.17,40
  DTM-2                   11  2.  Československý vlčák Nik   164 
13.  Šilar Tomáš   63  Sk Staročernsko Pardubice  4.18,10  
  B                          20  5.    164 
14.  Čegan Radim  86  Opava-Komárov 4.44,00 
  DTM-1                     3.  Siberian Husky Wild   138 
15.  Krčková Šárka  88  TJ LIGA 100 Olomouc   4.47,30 
  E                           41  1.     134 
16.  Palovič Michal  94  SLOVENSKO KŠK Žilina  5.09,00 
  DTM-1                   28 4.  Německý ovčák Mercy   113 
17.  Lednická Zdeňka  56  AK Zlín  5.14,35 
  DTW-2                  16  2.  Belgický ovčák Active Borro   107 
18. Minarovič Roman  69  DT- team.SLOVENSKO  5.19,48 
  DTM-2                  17  3.  Maďarský krátkosrstý ohař Delly   102 
19.  Strakoš Roman  81  Hukvaldy  5.22,15 
  DTM-1                   27 5.  Německý ovčák Aga   100 
20.  Žabková Monika  92  Baláž EXTREME TEAM Ostrava   5.26,57 
  DTW-1                   22 2.  Siberian Husky+Louisianský leopardí pes Marika+Cant     95 
21.  Litschmann Aleš   73  Krmelín  5.27,01 
  A                           15 1.       95 
22.-23.  Porc Malgorzata   68  POLSKO"Travois"Katowice  6.13,00 
  DTW-2                   26 3.  Siberian Husky Drako     49 
22.-23.  Kubiczek Alicja  92  POLSKO"Travois"Katowice  6.13,00 
  DTW-1                   25 3.  Siberian Husky Kira     49 
24.  Kardas Liliana  82  POLSKO"Travois"Katowice  7.25,00 
  DTW-1                   24 4.  Siberian Husky Muso+Luna       1 -23
25.  Kunrt Jaroslav  75  Sk Týniště n.O.  34 km 
  A                             8 2.         1
26.  Profous Petr  58  Baláž EXTREME TEAM Ostrava    34 km 
  DTM-3                   34 3.  Zlatý retriver Richie       1
27.  Profousová Lucie  83  Baláž EXTREME TEAM Ostrava    34 km 
  DTW-1                   37 5.  Středoevropský turistický pes Tim       1
28.  Šubert Michal  89  RUNBIKETEAM  25 km 
  A                             7 3.         1
29.  Weber Jan  57  Salomon-run.cz  25 km 
  C                           38 1.         1
30.  Tuharský Martin   ? Salomon-run.cz   25 km 
  A                           50 4.         1
31.  Vidlička Ondřej  88  Baláž EXTREME TEAM Ostrava    25 km 
  DTM-1                   23 5.  ESP+Kříženec velký knírač x Konie+Bejlís      1
32.  Luštinský Hubert  67  Frýdek-Místek  25 km 
  DTM-2                   31 4.  Jack Russel terier Kvido       1
33.  Luštinský Václav 93  Frýdek-Místek   25 km 
  A                           42 5.         1
34.  Hufová Daniela   90  Krmelín  25 km 
  DTW-1                   30 6.  Kříženec NO+Bernský salaš. pes Bárný       1
35.  Mlčochová Ivana  79  Baláž EXTREME TEAM Ostrava     8 km 
  DTW-1                   39 7.  Výmarský ohař Tara       1
36.  Karkošková Kateřina  81  Baláž EXTREME TEAM Ostrava     8 km
  DTW-1                   36 8.  Jack Russel terier Jacki       1

U startujících ,kteří neabsolvovali celou trať budou doplněny ještě časy a údaje že se např. přihlásili jen na kratší danou trať.   

Tabulka s počtem účastí plemen a psů při MČR v Dogtrekking/Marathonu: 

 

P.P..  Plemeno  Psů 
1.  Siberian Husky     
2. Výmarský ohař  
3.  Německ ovčák 
4.  Jack Russel terier   
5.  Evropský saňový pes  
6.  Německý krátkosrstý ohař  
7.  Maďarský krátkosrstý ohař  
8.  Středoevropský turistický pes  
9.  Louisianský leopardí pes   
10.  Belgický ovčák   
11.  Německý ovčák  
12.  Border kolie  
13.  Beauceron 
14.  Zlatý retriver   
15.  Bernský salašnický pes  
16.  Kříženec velký knírač   
17.  Kříženec NO  
18.  Kříženec  1 
 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář